Η Lemorau (Hall 6, stand A23) συνεχίζει τη δυναμική της παρουσία στον τομέα της συσκευασίας συμμετέχοντας στη Label Expo 2019.
Η Lemorau κατασκευάζει συστήματα φινιρίσματος και επεξεργασίας ετικετών, καθώς και άλλα βοηθητικά μηχανήματα, ενώ έχει τη δυνατότητα κατασκευής customized μηχανημάτων, αποτελώντας μία ισχυρή παρουσία στο χώρο της βιομηχανίας εκτύπωσης.
![](https://lithomecanica.gr/wp-content/uploads/2022/02/lemorau.jpg)
Τα τελευταία χρόνια η Lemorau έχει πραγματοποιήσει ένα μεγάλο αριθμό εγκαταστάσεων και στις 5 ηπείρους παγιώνοντας την ισχυρή παρουσία της στον κλάδο των φινιριστικών μηχανημάτων. Στη LabelExpo 2019 θα παρουσιάσει μία σειρά από προηγμένης τεχνολογίας μηχανήματα πολλαπλών επιλογών.
![](https://lithomecanica.gr/wp-content/uploads/2022/02/lemorau1.jpg)
![](https://lithomecanica.gr/wp-content/uploads/2022/02/lemorau2.png)
![](https://lithomecanica.gr/wp-content/uploads/2022/02/lemorau3.png)